Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

 Про компанію


Наші партнери
  • Партнер 1
  • Партнер 2
  • Партнер 3
  • Партнер 4
  • Партнер 5
2018
July
Mo 29162330
Tu 310172431
We 4111825 
Th 5121926 
Fr 6132027 
Sa 7142128 
Su18152229 

ПрАТ "Трест "Київміськбуд-2"


Наша будівельна компанія, ПрАТ „Трест ”Київміськбуд-2”, одна з  найбільших та найстаріших будівельних організацій у місті Києві. Будівельну організацію “Трест “Київміськбуд-2” було засновано 9 квітня 1947 року як загально-будівельний генпідрядний трест на основі будівельних управлінь міністерств освіти, машинобудування, приладобудування та промисловості будматеріалів.

За 65 років будівельної діяльності ми внесли вагомий внесок в розбудову міста Києва. У вирішенні містобудівних проблем трест став ведучим у сфері охорони здоров’я. Нам довірили будівництво об’єктів широкої мережі інститутів: академічних, учбових, галузевих. Паралельно будуючи місту житло, адміністративні, готельні та культурно-побутові об’єкти ми стараємось органічно поєднувати споруди різного функціонального призначення.

В 1995р. шляхом приватизації, КБМП „Київміськбуд-2” реорганізовано у відкрите акціонерне товариство „Трест ”Київміськбуд-2” з подальшою реорганізацією структурних підрозділів.

У своїй виробничій і фінансовій діяльності ми повністю самостійна структура. Компанія виконує весь комплекс будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт, надає послуги генпідряду, має потужну виробничу та матеріальну базу, що забезпечує своєчасне та якісне виконання великих будівельних проектів, будь-якої складності. ПрАТ „Трест ”Київміськбуд-2” прагне завжди йти в ногу з часом, демонструючи сучасний високотехнологічний підхід до будівельного бізнесу. Неабиякий досвід будівництва в країнах СНД (Росія, Узбекистан, Вірменія) співробітництво з зарубіжними фірмами (фінська „Полар”, німецька „Кеслерлуг” та інші) дозволяє тресту виконувати замовлення за вимогами європейських стандартів не тільки в регіонах України, а і за її межами.

 

 

 

 

 

Сьогодні сфера діяльності ПрАТ „Трест”Київміськбуд-2” обіймає весь будівельний процес включаючи: складення кошторисної документації, технічний та економічний аналіз варіантів будівництва, погодження проектної та дозвільної документації, будівництво та реконструкцію об’єктів, транспортних мереж, комплектацію та постачання будівельних матеріалів, технічний нагляд та контроль якості виконання будівельних робіт, здачу об’єктів в експлуатацію.

Власна виробнича база повністю задовольняє потреби тресту в виготовленні металевих конструкцій та столярних виробів. Для роботи підрозділи тресту мають всі необхідні технічні засоби та обладнання.

Випробувальна лабораторія ПрАТ „Трест”Київміськбуд-2” акредитована на технічну компетентність з правом проведення вимірювань показників будівельних об’єктів, діє вхідний контроль якості матеріалів, будівельних виробів та конструкцій, які поставляються для виконання робіт.

ПрАТ „Трест ”Київміськбуд-2”, впроваджує в життя нові підходи до управління та забезпечення якості, які відповідають світовим стандартам. У цьому напрямку ми досягли значних успіхів. Важко перелічити всі відзнаки якими наше підприємство було нагороджено за хорошу працю, якісну продукцію, правильний менеджмент. В 1993 та 2002 р.р. ми стали переможцем Всеукраїнського заходу Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ). Цим Рейтингом наше підприємство  було відзначено найвищою нагородою – Золотою Стелою «Double Quality» у номінації: «Якість третього тисячоліття».

В 2007 році органом сертифікації систем якості Міжгалузевий центр якості «Прирост» та Національним органом України з сертифікації Системи сертифікації УкрСЕПРО посвідчено управлінську діяльність тресту, із забезпечення контролю за якістю, відповідно до вимог Міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008 та його вітчизняного аналогу ДСТУ ISO 9001:2009. ПрАТ „Трест ”Київміськбуд-2” постійно удосконалює розроблену та впроваджену систему управління якістю згідно з Міжнародними стандартами ISO. Дана система включає організацію та підготовку виробництва, організацію праці і роботу з кадрами, оперативне управління виробництвом та координацію робіт. Сертифікація діючої системи якості це не просто результат багаторічної роботи всього колективу - це новий рівень відносин із замовниками, споживачами, постачальниками та партнерами, це можливість брати участь у міжнародних проектах і тендерах.

З перших років своєї діяльності трест відбудував післявоєнний Київ та інші міста України. Шляхом реконструкцій та нового будівництва ми зводимо школи, дитячі садочки, заклади охорони здоров’я, адміністративні будівлі, готелі та житлові комплекси. Яскравим прикладом адміністративних споруд є будинок Київської міської Ради на Хрещатику,36 та будівля в якому розташована Центральна Виборча комісія на площі Л.Українки. Прикрасою міста стали готелі „Спорт”, „Либідь”, „Русь”.

Приємно відзначити, що завдяки нам кожного року в столиці з’являються висотні будівлі, причому кожна з них не подібна до попередньої. Влітку 2008 року підписано акт прийому будівлі Апеляційного суду міста Києва на Солом’янській площі, 2-а. Дана споруда є зразком та реальним прикладом розвитку новітніх технологій не тільки в будівельній галузі, а й вцілому в державі. Залучення до творчого процесу професіоналів високого рівня – це запорука вдалого результату. Комплекс Апеляційного суду складається з адміністративного корпусу дворівневої стилобатної частини, двоповерхової надбудови стилобатної частини і конференц-зали на 250 місць. Будівля обладнана автономною газовою котельнею і дворівневим паркінгом на 35 автомобілів. Але головна особливість будинку в тому, що на даху обладнано майданчик для гелікоптера. Загальна вартість робіт виконаних нами на даному об’єкті становить 189 млн.грн.

Прикладом вирішення складних інженерно-технічних задач може служити спорудження лікувально-оздоровчих комплексів. Взірцем та підтвердженням виконання поставлених задач є Київський міський центр серця, що відповідає усім вимогам, які пред'являються до таких закладів у країнах Європи. Прогресивним рішенням є доповнення до традиційного набору функціональних приміщень, пов'язаних з підвищенням уваги до хворих, що перебувають у лікарні, увага до побуту, здоров'я та відпочинку персоналу це: площадка для гелікоптерів на даху корпусу, дослідно-виробнича лабораторія, буфет для персоналу та відвідувачів на 150 місць, філія банку, приміщення страхової компанії, тренажерний зал, приміщення конфесійних служб, аптека по продажу готових лікарських засобів, кімнати волонтерів, магазин з торговим залом та місцем для столиків, майстерня для ремонту медичної техніки, тощо. На даному об’єкті ПрАТ «Київміськбуд-2» виступав в ролі генпідрядника та освоїв 224,5 млн.грн, і закінчив роботи в 2007році з біль ніж на рік випередженими термінами спорудження.

Накопичений досвід будівництва складних об’єктів дозволив нам здійснювати в подальшому комплексну забудову цілих мікрорайонів міст. Зокрема, в місті Києві, прикладом може служити будівництво житлових комплексів та вбудованих приміщень по вулиці Антоновича, Микільсько-Слобідській в районі Лівобережного центру, житлових будинків з прибудованими приміщеннями та підземними паркінгами на перетинах вул. Лабораторної та Анрі Барбюса у Печерському районі, пр. 50-річчя Жовтня та вул. Строкача,5, вул.Обсерваторній,7 та багато інших.

Важко переоцінити важливість збудованих нами багатофункціональних кількарівневих транспортних розв’язок на Севастопольській та Солом’янській площах; реконструйованих проспекту 40-річчя Жовтня, вулиць Грушевського та Богдана Хмельницького, проїзду між вул.Толстого та Вокзальною; будівництв тролейбусних ліній по вул. Волгоградській, Солом’янській та Урицького.

Новим і перспективним напрямком діяльності компанії є залізничне і трамвайне будівництво. Своїми масштабами виділяється будівництво та реконструкція лінії швидкісного трамваю від вул. Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги, загальна вартість робіт склала понад 290 млн. грн. Протяжність оновленої траси швидкісного трамваю складає 20,2 км включаючи 13 станцій. Завдяки реконструкції, швидкість руху вагонів збільшена вдвічі. У цілому швидкісний трамвай обслуговує 15 тис. пасажирів за годину. Не за горами будівництво тимчасової трамвайної лінії від проспекту Генерала Ватутіна до залізничної посадочної платформи Троєщина. Виконувати генпідрядні роботи на даному об’єкті нам довірено державою після визнання нас переможціями тендеру на виконання вищезазначених робіт.

В 2009 році нам довірено будівництво та реконструкцію залізничних платформ для організації пасажирських перевезень по залізничному півкільцю м. Києва під облаштування платформ на залізничних станціях Петрівка, Городня, Сирець, Борщагівка, Вишгородська, Лівобережна та будівництво нової додаткової платформи. Загальна вартість довірених нам для виконання робіт склала майже 53 млн. грн. Впровадження міської електрички сприятиме розвитку транспортної інфраструктури міста, значно підвищить якість перевезення пасажирів, знизить завантаженість доріг, мостів та зупинок транспорту, відчутно зменшить загазованості житлових масивів та зекономить час пасажирів на подолання маршруту.

Київ – особливе місто. Кожна його будівля зберігає свою історію. Старі будівлі були побудовані з самого початку як гармонійна основа, як єдиний архітектурний комплекс. Але час впливає не на користь збереження архітектурних пам’яток. ПрАТ „Трест”Київміськбуд-2” пишається досвідом реконструкцій. Ми продовжили життя Національній філармонії України, Київській фортеці по вул. Госпітальній, будинку Головпоштамту.

ПрАТ „Трест”Київміськбуд-2” це мобільний будівельний колектив, дуже уважний до запитів серйозного замовника і спроможний здійснити всі його наміри та побажання. У своїй виробничій діяльності ми дотримуємось принципів ринкових відносин - будувати швидко і економно при високій якості робіт. Це вирішальні фактори, які дозволяють нам успішно перемагати у тендерних конкурсах і здійснювати намічені будівельні програми.

ПрАТ „Трест”Київміськбуд-2” завжди готовий до співпраці для розбудови нашої держави та підняття іміджу України за її кордонами.

 

 
license_small.jpg
sert.jpg
iso.jpg