Наші партнери
  • Партнер 1
  • Партнер 2
  • Партнер 3
  • Партнер 4
  • Партнер 5
2024
березня
Mo 4111825
Tu 5121926
We 6132027
Th 7142128
Fr18152229
Sa29162330
Su310172431

ПрАТ "Трест "Київміськбуд-2"

 

Офіційна інформація щодо діяльності ПрАТ:   http://kgs2.kiev.ua/!gov/

 

Будівельна компанія, ПрАТ „Трест "Київміськбуд-2", одна з найбільших та найстаріших будівельних організацій у місті Києві. Будівельну організацію "Трест "Київміськбуд-2" було засновано 9 квітня 1947 року як загально-будівельний генпідрядний трест на основі будівельних управлінь міністерств освіти, машинобудування, приладобудування та виробництва будматеріалів.
За 71 рік будівельної діяльності компанія внесла вагомий внесок в розбудову міста Києва. У вирішенні містобудівних проблем трест став ведучим забудовником у сфері охорони здоров'я. Йому довірили будівництво об'єктів широкої мережі інститутів: академічних, учбових, галузевих. Паралельно будуючи місту житло, адміністративні, готельні та культурно-побутові об'єкти.
З перших років своєї діяльності трест відбудував післявоєнний Київ та інші міста України. Шляхом реконструкцій та нового будівництва зводилися школи, дитячі садочки, заклади охорони здоров'я, адміністративні будівлі, готелі та житлові комплекси. Яскравим прикладом адміністративних споруд є будинок Київської міської Ради на Хрещатику,36 та будівля, в якому розташована Центральна Виборча комісія на площі Л.Українки. Прикрасою міста стали готелі „Спорт", „Либідь", „Русь".

 

 

Приємно відзначити, що завдяки ПрАТ „Трест "Київміськбуд-2" кожного року в столиці з'являлися висотні будівлі, причому кожна з них не подібна до попередньої. Влітку 2008 року підписано акт прийому будівлі Апеляційного суду міста Києва на Солом'янській площі, 2-а. Дана споруда є зразком та реальним прикладом розвитку новітніх технологій не тільки в будівельній галузі, а й в цілому в державі. Залучення до творчого процесу професіоналів високого рівня - це запорука вдалого результату. Комплекс Апеляційного суду складається з адміністративного корпусу дворівневої стилобатної частини, двоповерхової надбудови стилобатної частини і конференц-зали на 250 місць. Будівля обладнана автономною газовою котельнею і дворівневим паркінгом на 35 автомобілів. Але головна особливість будинку в тому, що на даху обладнано майданчик для гелікоптера. Загальна вартість робіт виконаних підприємством на даному об'єкті становить 189 млн.грн.
Прикладом вирішення складних інженерно-технічних задач може служити спорудження лікувально- оздоровчих комплексів. Взірцем та підтвердженням виконання поставлених задач є Київський міський центр серця, що відповідає усім вимогам, які пред'являються до таких закладів у країнах Європи. Прогресивним рішенням є доповнення до традиційного набору функціональних приміщень, пов'язаних з підвищенням уваги до хворих, що перебувають у лікарні, увага до побуту, здоров'я та відпочинку персоналу це: площадка для гелікоптерів на даху корпусу, дослідно-виробнича лабораторія, буфет для персоналу та відвідувачів на 150 місць, філія банку, приміщення страхової компанії, тренажерний зал, приміщення конфесійних служб, аптека по продажу готових лікарських засобів, кімнати волонтерів, магазин з торговим залом та місцем для столиків, майстерня для ремонту медичної техніки, тощо. На даному об'єкті ПрАТ „Трест "Київміськбуд-2" виступав в ролі генпідрядника та освоїв 224,5 млн.грн, і закінчив роботи в 2007році з більш ніж на рік випередженими термінами спорудження.
Накопичений досвід будівництва складних об'єктів дозволив тресту здійснювати в подальшому комплексну забудову цілих мікрорайонів міст. Зокрема, в місті Києві, прикладом може служити будівництво житлових комплексів та вбудованих приміщень по вулиці Антоновича, Микільсько- Слобідській, житлових будинків з прибудованими приміщеннями та підземними паркінгами на перетинах вул. Лабораторної та Анрі Барбюса у Печерському районі, пр. 50-річчя Жовтня та вул. Строкача,7, вул.Обсерваторній,7 та багато інших.
Важко переоцінити важливість збудованих трестом багатофункціональних транспортних розв'язок на Севастопольській та Солом'янській площах; реконструйованих проспекту 40-річчя Жовтня, вулиць Грушевського та Богдана Хмельницького, проїзду між вул.Толстого та Вокзальна; будівництв тролейбусних ліній по вул. Волгоградській, Солом'янській та Урицького.
В 2009 році ПрАТ „Трест "Київміськбуд-2" довірено будівництво та реконструкцію залізничних платформ для організації пасажирських перевезень по залізничному півкільцю м. Києва, а також реконструкцію лінії швидкісного трамваю.
Київ - особливе місто. Кожна його будівля зберігає свою історію. Старі будівлі були побудовані з самого початку як гармонійна основа, як єдиний архітектурний комплекс. Але час впливає не на користь збереження архітектурних пам'яток. ПрАТ „Трест"Київміськбуд-2" продовжив життя Національній філармонії України, Київській фортеці по вул. Госпітальній, будинку Головпоштамту  та іншим історичним будівлям міста, завдяки чому пишається своїм досвідом реконструкції.

 

 
license_small.jpg
sert.jpg
iso.jpg